راهنمای خرید

به منظور رفاه بیشتر مشتریان گرامی و ارائه خدمات بهتر و تحویل محصولات به قیمت کارخانه، شرکت دنیای ماموت از طریق وبسایت رسمی فروش اینترنتی محصولات این شرکت، اقدام به فروش اینترنتی پانل ماموت نموده است. بدین منظور مشتریان گرامی می‌توانند با سپری کردن مراحل زیر، نسـبت خرید اینترنتی اقدام نمایند.

مراحل خرید اینترنتی محصولات پانل ماموت

گام اول: ورود / ثبت نام در سایت

در صورتی که مشتری در سامانه ثبت نام کرده باشد، می‌توانـد با اطلاعات شماره موبایل و رمز عبور تعیین شده وارد سامانه شده و فرآیـند ثبت سفارش را آغاز نماید، اما در صورتی که اطلاعات مشتری در سامانه ثبت نشده باشد، لازم است وارد تب “ثبت نام” شده و فرآیند ثبت نام را (چهار فیلد اطلاعاتی و مشخص نمودن رمز عبور) طی نمایند.
در صورتی که کاربر پیش از این اقدام به ثبت نام در سامانه نموده است از بخش ورود اقدام به ورود در سایت می نماید.

گام دوم: ثبت سفارش / انتخاب نوع کاربری

در این صفحه لیست نوع کاربری ها نمایش داده می شود و کاربر براساس سفارش خود نوع کاربری را از میان لیست نمایش داده شده انتخاب می نماید.

گام سوم: ثبت مشخصات پروژه

در این مرحله لازم است تا مشخصات پروژه اعم از متراژ، محل اجرا، آدرس، درخواست بازدید و درخواست نصب را مشخص نمایید .

گام چهارم: انتخاب پانل و ورق

در گام چهارم، لازم است پانل ها و ورق های مورد نیاز پروژه تعیین شود. لازم است تک تک پانل های مورد نیاز در پروژه اعم از نوع پانل و ورق، ضخامت، رنگ رو و زیر و متراژ آنها مشخص شود.

گام پنجم: تایید اطلاعات

در این مرحله کاربر کلیه اطلاعات ثبت شده خود اعم از: اطلاعات مشتری، اطلاعات پروژه، اطلاعات سفارش و مبلغ نهایی پیش فاکتور خود را ملاحظه نموده و با انتخاب گزینه ارسال درخواست به واحد کارشناسی سفارش خود را نهایی می نماید.

گام ششم: بررسی سفارش توسط کارشناسان دنیای ماموت

پس از ثبت سفارش توسط مشتری کارشناسان دنیای ماموت با بررسی سفارش و در صورت لزوم تماس با مشتری، اطلاعات پروژه، پانل ها و ورق های انتخابی و رنگ و متراژ آنها را نهایی نموده و تایید می نمایند.
بعد از تایید سفارش توسط کارشناس، پیامکی مبنی بر تایید سفارش و مشاهده پیش فاکتور نهایی شده مشتری به همراه مدت زمات اعتبار پیش فاکتور برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری با مراجعه به سایت در بخش مشاهده پیش فاکتورها سفارش خود را مشاهده و قیمت نهایی آن را تایید نموده و برای پرداخت ودیعه اول سفارش (80 درصد فاکتور) به درگاه بانکی هدایت شود.
پرداخت وجه دوم سفارش همزمان با تحویل پروژه خواهد بود.